Підтримувати тих, хто цього потребує найбільше

Ми зареєстрували Благодійний Фонд у липні 2021-го року. Першим засновником став Едуард Мкртчан. До початку повномасштабної війни наша команда реалізувала низку проєктів.
Ми запроваджували технологічні інновації, підтримували медиків і освітян, сприяли культурі, масовому спорту і краєзнавству...

Мали масштабні плани на майбутнє. Але все змінило 24 лютого 2022 року…

З першого дня повномасштабної війни ми разом із міжнародними партнерами з гуманітарних місій забезпечуємо людей на прифронтових територіях продуктами і товарами для життя. А громади – будівельними матеріалами, медичним обладнанням, автомобілями швидкої допомоги. Передали тисячі пічок, сотні генераторів, десятки машин і систем очищення води.

Через три роки ми відчули необхідність удосконалити систему управління нашими проєктами. Тому стали Благодійним Фондом Братів Мкртчан. Із самого початку Фондом опікувалися троє братів – Едуард, Рафаель та Арам. Сьогодні усі вони уособлюють Фонд.

Із зміною назви Фонду ми запроваджуємо нову систему адміністрування. Нарощуємо соціальну та гуманітарну активність. Готуємо інноваційні управлінські рішення. Наша мета – масштабувати діяльність, стати глобальнішими, розширитися з регіональних до національних форматів.  

Будемо підтримувати тих, хто цього потребує найбільше. І – ті проєкти, яких очікують громади.
Будемо відкритими, публічними і відповідальними перед людьми.