Найкращих спортсменів і тренерів області нагородили під час щорічного заходу «Спортивне сузір’я Донеччини-2023»

2024-02-28, 07:29

Вікторія Ткачук (майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, переможниця командного чемпіонату Європи 2023 року в другому дивізіоні, володарка ліцензії на участь в Олімпійських іграх-2024) перемогла в номінації «Спортсмен року» серед олімпійських видів спорту.

Олександр Вересюк (заслужений майстер спорту України з сумо, у 2023 році – переможець і срібний призер чемпіонату світу, двічі срібний призер Всесвітніх ігор єдиноборств, володар двох золотих нагород та однієї «бронзи» чемпіонату Європи) – визнаний «Спортсменом року» серед неолімпійських видів спорту.

Андрій Трусов (заслужений майстер спорту України з плавання, у 2023 році – п’ятиразовий переможець і володар однієї «бронзи» на чемпіонаті світу, автор двох рекордів світу та одного рекорду чемпіонату світу) – «Спортсмен року» серед осіб з інвалідністю.

Окремо у номінації «Легенда спортивної Донеччини» переміг Віктор Смирнов – Герой України, заслужений майстер спорту з плавання серед спортсменів з вадами зору, володар п’ятнадцяти медалей Паралімпійських ігор.

Наші спортсмени торік на 327 міжнародних змаганнях здобули 754 нагороди! На жаль, 27 спортсменів з Донеччини загинули в боротьбі з агресором.

Ми не забуваємо про жодну з втрат і піклуємося та допомагаємо тим, хто здобуває спортивну славу для Донеччини.

Фото: Голова Донецької ОДА Вадим Філашкін