Вже минув старий 2023 рік. Він був продуктивним та важким водночас. І ми та мешканці області побачили результат праці нашого Благодійного Фонду

2023-12-31, 07:16

Почали рік з підтримки деокупованих громад півночі Донеччини. Сотні генераторів та тисячі пічок буржуйок підтримували тепло та світло тієї важкої зими.

Діти-переселенці отримали придбані нами подарунки. Цю традицію ми продовжуємо вже третій рік. Цього року на свята для дітей з Донеччини ми придбали та передали 6000 солодких подарунків.

Наймасштабнішим і найтривалішим був Проєкт «Турбота». Ми придбали та надали постраждалим громадам Донеччини будівельних матеріалів на майже 22 млн грн. Дошка, брус, гідробар’єр, OSB плити, металопрофіль, металочерепиця, скло та монтажна піна стали в нагоді громадянам, чиї будинки постраждали від ворожих обстрілів. Будматеріалами ми допомагали медичним та освітнім закладам.

У березні для родин з дітьми в Краматорську наш Фонд передав продуктові набори. Влітку прифронтові громади отримали 57 тонн бутильованої питної води.

Протягом року ми зосередились на підтримці медзакладів регіону. Вони отримали крім будматеріалів від Фонду та наших партнерів машини швидкої допомоги, генератори, газові обігрівачі, засоби гігієни й індивідуального захисту, засоби дезинфекції, багатофункціональні ліжка, сантехніку, ходунки, милиці, інвалідні крісла, речі для хворих. Краматорська міська лікарня №2 отримала будматеріали на суму у майже мільйон грн. та провела ремонт покрівлі харчоблоку. Госпіталь у Святогірську теж отримав будматеріали для ремонту покрівлі, яка постраждала не від часу, а ворожих обстрілів.

Покровська громада тепер має завдяки нам додаткові інкубатори, пристрої обстеження для пацієнтів, апарати ШВЛ та інше обладнання для допомоги дітям. Підтримку отримали медики Курахівської, Костянтинівської, Лиманської, Андріївської, Олександрівської та Дружківської громад.

Триває підтримка творчої молоді. Наш Фонд допоміг талановитій піаністці з Донеччини Діані Стогнушенко. Дівчина успішно виступила на конкурсі у Франції. Школа мистецтв №1 міста Краматорськ отримала від Благодійного Фонду Едуарда Мкртчана цимбали. Діти Донеччини отримали більше 5 тис. дитячих Конституцій до Дня Конституції України.

Відновили творчі зустрічі з дітьми. Ми провели заняття з писанкарства, аплікації. Наші волонтери організували курси гончарної справи та ліплення з глини. Рік завершили виготовленням святкових прикрас.

Сподіваємося, що в новому році Благодійний Фонд Едуарда Мкртчана зробить ще більше добрих справ.
Вітаємо усіх зі святами!